فرش مدرن،،فرش مدرن ترک،فرش مدرن فانتزی ،فرش مدرن ایرانی ،فرش

فرش مدرن چه ویژگی هایی دارد

فرش مدرنمزیت اغلب نادیده گرفته شده از فرش توانایی آن در بهبود محیط خانه است، که برای افراد مبتلا به آسم یا آلرژی مفید است. این به سادگی اسطوره ای است مبنی بر اینکه فرش سبب کمبود هوا در هوا می شود. الیاف فرش می توانند در مهار و متحرک شدن ذرات آلاینده بالقوه، جلوگیری از ورود آنها به جریان هوا در محیط داخلی، مفید باشند. در حقیقت، مطالعات نشان داده اند که آلرژن های قابل حمل گرد و غبار در مناطق پررنگ همیشه در سطح بالای سطوح سطح سخت هستند.

اکثر آلرژن ها ممکن است از طریق فرایند برداشت منظم (با استفاده از یک فیلتر با کارایی بالا) و تمیز کردن دوره ای با روش استخراج آب گرم یا بخار تمیز شوند.

تابلو فرش و آلرژن ها - پاسخ به برخی از تصورات غلط رایج است

برخی از آلودگی های زیستی، مانند حشرات حیوانات، گرد و غبار و قالب، با آلرژی و آسم مرتبط است و بسیاری از این مواد معمولا در خانه یافت می شود. مهم این است که درک کنیم که تنها حضور آلرژن ها خطرناک نیست. برای یک آلرژن برای تاثیر بر سیستم های انسانی، باید آن را در معرض استنشاق قرار دهیم؛ و برای ایجاد استنشاق باید آن را در هوا حمل کند.

فرش به عنوان یک دام برای آلرژن ها عمل می کند

فرش قادر به نگهداری مقدار قابل توجهی از خاک، گرد و غبار و غیره، بدون ظاهر شدن کثیف است. فرش بسیار مناسب برای نگه داشتن آلرژن ها و دیگر ذرات کوچک، مانند گرده، از هوا است. در واقع، داده های یک مطالعه دولت سوئد نشان می دهد که در صورت استفاده از فرش، تعداد افرادی که مشکلات آلرژی را گزارش کرده اند، افزایش یافته است.

دو مرحله کلیدی: 1) تمیز کردن منظم با استفاده از یک خلاء با یک فیلتر با کارایی بالا و 2) تمیز کردن دوره ای با استفاده از آب گرم (یا تمیز کردن بخار) - حذف اکثر آلرژن ها از فرش و / 0 نظر / 55 بازدید